אודות משמרת שירותי נאמנות
הצוות המנהל
שירותי נאמנות
 הנפקות אגרות חוב
 הלוואות פרטיות
 נאמנויות כלליות
 שמירת פקדונות וניירות ערך
 אופציות לעובדים
 שמירת מניות חסומות
מבין לקוחותינו
צור קשר
 
 
 
לקוחות חדשים
 
משמרת מונתה כנאמן בהנפקת אגרות החוב הבינלאומית הראשונה בישראל
משמרת - חברה לשירותי נאמנות בע"מ מונתה כנאמן למחזיקי אגרות החוב בהיקף של 800 מיליון דולר שהונפקו על ידי בי-קומייוניקיישנס בע"מ. אגרות החוב הונפקו בארה"ב תחת דיני מדינת ניו-יורק ורשומים למסחר במערכת הרצף מוסדיים בבורסה בת"א. זו ההנפקה הראשונה מסוגה בישראל ומשמרת גאה להיות פורצת הדרך בהנפקות מסוג זה.
 
גם סלקום בוחרת במשמרת - משמרת מונתה כנאמן לשתי סדרות של אגרות חוב שהנפיקה סלקום בהיקף כולל של ב-325 מיליון שקלים (יולי 2014)
 
דף הבית

אודות משמרת שירותי נאמנות

משמרת חברה לשירותי נאמנות בע"מ הינה מחברות הנאמנות המובילות בארץ ועוסקת במתן שירותי נאמנות בתחומים הבאים: הנפקות אג"ח במסגרת גיוסים פרטיים וציבוריים, תעודות סל, שמירת מסמכים, כספים וניירות ערך במסגרות שונות לרבות לתושבים זרים, אופציות עובדים, הסדרי נושים ושירותי נאמנות כלליים אחרים.

בכל הפעילויות הנ"ל נדרש נאמן מקצועי, אובייקטיבי אשר הינו בעל ידע, מומחיות וניסיון רב הדרושים בתחום הנאמנויות לרבות הבנה עסקית, כלכלית ומשפטית מקיפה.

חברת הנאמנות עוקבת אחר ביצועה הקפדני של העסקה לאורך כל תקופת חייה בהתאם למסמכים המשפטיים וחובת הנאמנות כמוגדר בחוק, מנהלת בקרה שוטפת תוך כדי שמירה על האינטרסים של כל הצדדים לעסקה עד לסיומה.

הצוות המנהל והמתפעל של החברה כולל רואי חשבון, עורכי דין וכלכלנים והינו בעל הכרות מעמיקה של הצדדים הפיננסים, המשפטיים, המיסוים והתפעוליים של כל שירותי הנאמנות הנדרשים. הידע הרחב והניסיון העשיר של הצוות המקצועי (לרבות דירקטורים חיצוניים בלתי תלויים) מבטיח טיפול ובקרה מקצועיים בכל תקופת חיי הנאמנות.

כחברה מקצועית בעלת צוות עובדים מנוסה ביותר בתחום הנאמנויות, משמרת פועלת על פי סטנדרטים גבוהים ומספקת את רמת השירות הראויה לכל הגופים הקשורים בעסקה. צוות עובדי החברה מלווים את העסקאות באופן צמוד בכל מהלך חייהן.

דף הביתהדפסהמפת האתר